Piknik z okazji Dnia Przedszkolaka

25 września,  zorganizowaliśmy piknik rodzinny. Była to również okazja do świętowania Dnia Przedszkolaka, który jest obchodzony w całej Polsce 20 września. Rodzice i nauczyciele przygotowali dla naszych przedszkolaków i nie tylko, wiele atrakcji m.in.odbyły się grupowe prezentacje naszych czterech grup, konkursy sportowe, bieg z Koziołkiem Matołkiem, zabawy z Miszką Miki, konkurs sensoryczny”Mój potworek emocji”, zabawy z czekoladą, malowanie buziek, paznokci. Zabawom towarzyszyła loteria fantowa, licytacja smakowitego tortu  ,sprzedaż na kramiku roślin ozdobnych ,było także malowanie na folii i szereg innych atrakcji na naszym przedszkolnym podwórku . Można było skosztować  kiełbaski z grilla czy ulubionych przysmaków dzieci – popcornu , frytek i przepysznych ciasteczek.Piknik zaliczamy do bardzo udanych i dziękujemy za wszelką pomoc przy organizacji. Zapraszamy do galerii!