Hawajska Nocka

Aloha .

Każdy marzy o wakacjach w tropikach. Udało się spełnić marzenia bystrzaków w ostatni dzień roku szkolnego. Wielobarwne spódniczki i kwiatowe girlandy, kolorowe kapelusze, ubrane przez dzieci, hawajskie rytmy sprawiły, że przedszkolaki szybko poczuły hawajski klimat.Dzieciaki wyruszyły w podróż zabierając niezbędny ekwipunek, jednak na granicy USA przetrzepano naszym podróżnym niejedną torbę i plecak. A i Panie u celników nie miały łatwo, paszporty w końcu zostały podbite i udaliśmy się do hotelu czterogwiazdkowego”NOCKOWANIE. To był jednak dopiero początek pobytu na Hawajach, krętymi zakamarkami zwiedzaliśmy wyspę, by poznać ciekawostki wyspy i biblioteki, doskonale poradziliśmy sobie  również z tańcem „hula”, w którym chodzi przede wszystkim o poruszanie biodrami.Uczestnicy zabawy oddali się degustacji pysznych egzotycznych owoców , rozpoznawaliśmy owoce za pomocą zmysłów smaku i dotyku.Były tropikalne konkursy plastyczne- wykonaliśmy biżuterię dla mamusi, lemoniadę na tropikalne upały, kolorową papugę, odczarowaliśmy ducha wulkanu, odbyły się mega zawody z  przeszkodami, nie zabrakło bardzo późnych podchodów z papugami , zabaw przy muzyce hawajskiej. Nasze spanko miało swój chyba początek o godzinie 3.20 po seansie kinowym, a rankiem z apetytem, upominkami i dyplomem pamiątkowym oddaliśmy się w wytęsknione ręce rodziców.

Bardzo pragnę podziękować mojemu niezawodnemu teamowi, który nie tylko dotrzymuje mi towarzystwa, dba i pilnuje jak mało kto ,by atrakcje były na najwyższym poziomie. Tą drużynę tworzą niezawodne i odważne kobietki- Pani Ewa, Janina, Ania, Dorotka, Gosia- bardzo Wam dziękuję.

Nasza nocka okazała się bardzo pięknym zakończeniem roku szkolnego . Powodzenia bystrzaki, życzymy mnóstwa przygód i powodzenia w innej , jakże ciekawej rzeczywistości szkolnej.

Sabina Libera