Zapraszamy od 1 września

 

NOWY  ROK  SZKOLNY  2021/2022  ROZPOCZNIE  SIĘ  1 WRZEŚNIA 2021 R. 
Wakacje dobiegają końca i nadchodzi czas powrotu do przedszkola – Przedszkole Nr 17 wraz z Koziołkiem Matołkiem czeka już na przedszkolaki. Wraz z nowym rokiem szkolnym nasze przedszkolaki awansują do starszych grup, aby tam przywitać się z długo niewidzianymi koleżankami, kolegami i paniami.Szczególnie ciepło witamy naszych  Marzycieli, które po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji, mamy nadzieje, że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę.Liczymy, że wszystkie przedszkolaki są zdrowe i nikt z domowników nie przebywa na kwarantannie.

Przedszkole będzie czynne w godzinach 6.30-16.00. Gwarantujemy, że przedszkole jest przygotowane do otwarcia i będzie przestrzegało wytycznych przeciwepidemicznych Głównego inspektora Sanitarnego z dnia 19 listopada 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód, przyjaźni i radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha.