Ważne informacje – zmiana obostrzeń epidemicznych

W związku z decyzją rządu M. Morawieckiego, który postanowił zamknąć przedszkola od dnia 27.03.2021 do 9. 04.2021, informuję, że nasze przedszkole w tym terminie będzie zamknięte. Sprawować będziemy opiekę nad dziećmi rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych.
W związku z tym serdecznie Państwa zainteresowanych rodziców , których dzieci mogą i chcielibyście by uczęszczały do przedszkola o kontakt poprzez e-dziennik lub e-maila, kto z Państwa potrzebuje i w jakich dniach opieki dla swojego dziecka w naszym przedszkolu. Rodzice będą mogli skorzystać z zasiłku opiekuńczego, jak zapewnił na dzisiejszej konferencji minister A. Niedzielski.
Jestem do Państwa dyspozycji, proszę o kontakt w/ w sprawie.
Pozdrawiam
Sabina Libera

P.s
Jutro organizujemy przyśpieszonego zajączka z atrakcjami dla przedszkolaków, w przypadku rodziców dzieci z grupy odkrywców serdecznie proszę o odbiór paczek od jutrzejszego popołudnia w holu przedszkola .