Warsztaty matematyczne

Nasze przedszkole odwiedziła delegacja Nauczycieli z Węgier. Było nam bardzo miło gościć tak przemiłych i sympatycznych nauczycieli. Przygotowaliśmy wraz z dziećmi warsztaty matematyczne. Nasi przedszkolacy bardzo dobrze się do nich przygotowali. Zaprezentowaliśmy nasze umiejętności matematyczne wykorzystując elementy kodowania – ulubione zabawy dzieci oraz zabawy z wykorzystaniem wiatraka matematycznego. Wiatrak matematyczny do innowacja pedagogiczna w naszym przedszkolu. W proponowanych zabawach uczestniczyli nauczyciele z Węgier. Nie przeszkadzała dzieciom i nam bariera językowa. Świetnie dogadaliśmy się, a dzieci korzystając w naszym przedszkolu z innowacji „Dwujęzyczny przedszkolak” potrafili porozumieć się z naszymi gośćmi w języku angielskim.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie, a największe podziękowania kierujemy w stronę dzieci, które były niesamowite.