Uroczyste otwarcie nowego przedszkola

 

 

Uroczyste otwarcie nowego przedszkola ?? Spełniło się największe marzenie dzieci, rodziców i nauczycieli ? W tym dniu towarzyszyły nam emocje radości, wzruszenia i ekscytacji. Data 01.09.2023 zapadnie na długo w naszej pamięci. Powróćmy jeszcze na chwilę pamięcią do tego wyjątkowego dnia.
O godz. 9:30 wyruszyliśmy w korowodzie wraz z dziećmi i rodzicami w kierunku nowego przedszkola. Przy wejściu czekał na nas uśmiechnięty Pan Prezydent, który z pomocą dzieci przeciął wstęgę. No i nadszedł ten wyczekiwany przez wszystkich moment, mogliśmy oficjalnie wejść do przedszkola i zobaczyć sale i pomieszczenia, w których już od 04.09 będziemy mogli się świetnie bawić i uczyć ? Już nie potrafimy się doczekać.
Po wejściu do przedszkola, czekał na dzieci tort i prezenty w postaci klocków LEGO? Podczas części oficjalnej odbyły się podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób w budowę nowego przedszkola. Po części oficjalnej odbył się występ artystyczny uczniów z naszej szkoły. W tle na ekranie można było zobaczyć wizualizacje budowy przedszkola. Był to niesamowity występ. ? po uroczystości odbyło się zwiedzanie przedszkola ? Dzieci mogły pobawić się w salach i zjeść tort.