Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w I semestrze 22/23

Drodzy rodzice.

Za nami pierwsze półrocze w przedszkolu, teraz skupiamy się na nowym- drugim półroczu, w którym Pani Dyrektor z całym gronem pedagogicznym przedszkola oraz Rada rodziców planuje wiele atrakcji dla naszych przedszkolaków ☺️

Przed nami święta wielkanocne ( planujemy upominki świąteczne dla naszych dzieci i kiermasz świąteczny szczegóły wkrótce prześlemy) oprócz tego :

?Kolejne warsztaty filmowe w marcu i kwietniu,

? teatrzyki,

? wycieczki (planetarium marzec, Chlebowa chata marzec, zamek w Toszku, Teatr Ateneum i oczywiście Arboretum Bramy Morawskiej już teraz serdecznie zapraszamy dzieci do uczestnictwa , szczegóły oczywiście na bieżąco będziemy przesyłać.

? festyn wiosenny,

 ?konkursy dla dzieci ,

 ?sesje zdjęciowe dla absolwentów jeśli będziecie chętni

Mamy nadzieję, że uda nam się te plany zrealizować .

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy dotychczas wsparli radę rodziców. Dzięki Waszym wpłatom, wpływom z kiermaszów majowego, Andrzejek , Jasełek i wczorajszej sprzedaży pączków oraz wsparciu sponsorów udało się zakupić :

 Klocki LEGO już na poczet przyszłej pracowni, która powstanie w nowym przedszkolu

?️upominki mikołajkowe,

?️zakup pomocy naukowych m.in. nowe kredki dla wszystkich grup (to prawie 900 zł.), ale wiele innych które na bieżąco potrzebne są w przedszkolu

?️ zakup nowych zabawek : m.in. komplet maskotek wspomagających naukę angielskiego

?️dofinansowane wyjazdy na warsztaty filmowe (5 wyjazdów) , nagrody konkursowe, upominki dla Marzycieli z okazji pasowania na przedszkolaka

?️teatrzyki dla dzieci: w tym półroczy odwiedzały nas 3 razy, a w Walentynki dzieci odwiedził Magik , bal przebierańców

Jak widzicie w naszym przedszkolu wiele się dzieje i każdy kto opłaca składkę na rzecz Rady Rodziców ma realny wkład w rozwój naszego przedszkola i naszych dzieci.

Poczynione inwestycje będą również procentowały w kolejnych latach.

KAŻDE dziecko z naszego przedszkola korzysta z wpłat gdyż środki z Rady Rodziców wspierają wiele obszarów funkcjonowania NASZEGO przedszkola.

Dlatego moi drodzy rodzice bardzo ważne są dla nas te wpłaty i tym bardziej za nie dziękujemy ?❤

Tym rodzicom i opiekunom , którzy nie zdążyli jeszcze wpłacić, albo komu umknęło chcieli byśmy się przypomnieć☺️ i prosić o wsparcie abyśmy mogli zrealizować wszystkie nasze plany, a sporo tego dla naszych dzieci przygotowano ☺️, poza tym pamiętajcie że każde dziecko z osobna korzysta z tych środków.

 Chcemy żeby nasze dzieci w przedszkolu nie tylko uczyły się i spędzały czas, ale żeby dobrze się bawiły i poszerzały horyzonty oraz rozwijały swoje kompetencje.

Pamiętajcie że cały czas zbieramy fundusze na stworzenie pracowni LEGO , dzięki naszym dodatkowym akcjom jak kiermasze, festyny udało się zebrać prawie 13 tysięcy zł dodatkowo.

Koszt stworzenia takiej pracowni to ok 20 tysięcy złotych, jak więc sami widzicie to nie małe pieniądze więc nadal prowadzimy zbiórkę aby w nowym przedszkolu zrealizować ten pomysł. Natomiast część klocków (za prawie 3000) już trafiło do naszych przedszkolaków i z nich korzystają.

Przypominam nr konta Rady rodziców naszego przedszkola

29 8475 0006 3001 0013 9276 0001

Dziękujemy Nauczyciele i Rada Rodziców.