Nowy Rok Szkolny 2022/23

Wakacje powoli dobiegają końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola!

Placówka nasza jest czynna od 6.30- do 16.00 od poniedziałku do piątku. Rok szkolny 2022/23 rozpoczynamy 1 września 2022- przyprowadzacie Państwo dzieci zgodnie z wolą Państwa o godzinach pobytu dziecka w P17.

PO PRZYJŚCIU DO PRZEDSZKOLA RODZICE BĘDĄ MIELI OBOWIĄZEK  REJESTRACJI WEJŚCIA I WYJŚCIA DZIECI – odbijanie kartą  lub brelokiem( nowi rodzice otrzymają kartę na spotkaniu adaptacyjnym w dniu 29 sierpnia 2022).

INFORMUJEMY, ŻE W ZALEŻNOŚCI OD ZAZNACZONEGO CZASU WEJŚCIA I WYJŚCIA DZIECKA BĘDĄ NALICZANE OPŁATY ZA JEGO POBYT W PRZEDSZKOLU.

OPŁATY DOTYCHCZASOWE ZA PRZEDSZKOLE WYNOSZĄ 1 ZŁ ZA KAŻDĄ GODZINĘ  PRZEBYWANIA DZIECKA W PLACÓWCE POZA 5 – GODZINNĄ PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ PLUS STAWKA ŻYWIENIOWA (wysokość stawki -to 9zł za 3 posiłki)

W RAMACH PRACY PRZEDSZKOLA BĘDĄ ZORGANIZOWANE ZAJĘCIA:

  • JĘZYK ANGIELSKI,
  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA,
  • LOGOPEDIA (dla dzieci potrzebujących wsparcia w rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji),
  • KATECHEZA (uczestnictwo w oparciu o pisemną zgodę – druk rodzice otrzymają od nauczycielek).

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE NALEŻY DOKONAĆ DO 10 DNIA MIESIĄCA, PO MIESIĄCU UCZĘSZCZANIA DZIECKA CZYLI ZA MIESIĄC WRZESIEŃ DO DNIA 10 PAŹDZIERNIKA ITD. PO 10 DNIU MIESIĄCA BRAK UISZCZENIA OPŁATY SKUTKUJE NALICZANIEM ODSETEK.

Z PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ , PROGRAMEM PRACY W PRZEDSZKOLU ORAZ PLANEM PRACY NA ROK 2022/2023 BĘDĄ PAŃSTWO POINFORMOWANI NA ZEBRANIU W DNIU 7 WRZEŚNIA 2022 o godz. 16.00.

PRZYPROWADZANIE I ODPROWADZANIE DZIECI MOŻLIWE JEST TYLKO PRZEZ OSOBY UPOWAŻNIONE ORAZ PEŁNOLETNIE. DRUK OŚWIADCZENIA – UPOWAŻNIENIA DO WYPEŁNIENIA ZOSTANIE PAŃSTWU PRZEKAZANY W PIERWSZYCH DNIACH WRZEŚNIA.

NA ZEBRANIACH ODDZIAŁOWYCH ( po zebraniu ogólnym w dniu 7 września 2022r)ZOSTANĄ USTALONE WYPRAWKI DLA DZIECI ORAZ INNE ORGANIZACYJNE SPRAWY DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA GRUP.

1 WRZEŚNIA PRZYPROWADZAJĄ PAŃSTWO DZIECI DO WYZNACZONYCH GRUP (LISTY BĘDĄ WYWIESZONE W HOLU PRZEDSZKOLA).
DZIECI BĘDĄ MIAŁY WYZNACZONE I PODPISANE MIEJSCA W SZATNI.

WARTO TAKŻE PRZYNIEŚĆ NA ZMIANĘ DODATKOWE PODPISANE UBRANKA (szczególnie dzieci młodsze),KTÓRE TAKŻE ZOSTAWIAMY W PÓŁECZCE W SZATNI.

DZIECI Z ODDZIAŁU MARZYCIELI PRZYNOSZĄ TAKŻE PODPISANE PIŻAMKI ORAZ PODPISANE PODUSZKI

Bardzo ważne i aktualne informacje otrzymacie Państwo na zebraniu  w dniu 7 września 2022r godz. 16.00