Nasz przedszkolny piknik

Piknik rozpoczęliśmy w miarę punktualnie w sobotnie przedpołudnie  , intencją naszą było zaprezentowanie grup przedszkolnych w artystycznej prezentacji z okazji Dnia Mamy i Taty, potem jakże ważne było pożegnanie absolwentów naszej placówki- Bystrzaków- z pięknym i nad wyraz wzruszającym akcentem podziękowań i pożegnań. Nie jednemu pośród nas łza zakręciła się w oku. Obchodziliśmy piknikowo także urodziny Koziołka Matołka- już 90-te , a potem z przygodami i kapryśną pogodą kontynuowaliśmy piknikowe zabawy. Finansowe wsparcie z naszego pikniku będzie przeznaczone na stworzenie pracowni Lego i dzięki dzisiejszej wspaniałej postawie wszystkich ubieraliśmy ponad 6tysięcy złotych. Bardzo serdecznie dziękujemy i dołożymy wszelkich starań,by pracownia w niedalekiej przyszłości cieszyła naszych przedszkolaków.

Dziękuję zgranej załodze Rady Rodziców, wszystkim pomagającym rankiem, po południu , służbom mundurowym, fundatorom nagród,- Fundacji Mieszko, osobom prywatnym, wszystkim nauczycielom,studentkom , naszej niezawodnej ekipie pań przedszkola i z kuchni , Panu woźnemu- bardzo serdecznie dziękujemy.S.L