Konkurs wiedzy o Koziołku

Reprezentanci 6 placówek przedszkolno- szkolnych uczestniczyło w piątkowe do południe w konkursie związanym z pięknym jubileuszem 90-tych urodzin naszego patrona- Koziołka Matołka. Cieszyliśmy się bardzo, bowiem wszyscy uczestnicy konkursu zostali przygotowani wzorowo do konkursu wiedzy o Koziołku. Uczestnikami konkursu byli przedszkolacy, którzy wspólnie ze swoimi paniami przybyli  z P11, P-13, P-15, P-16, P-17 oraz nie mogło zabraknąć uczniów klasy I Sp14.Przygotowania konkursowe i przebieg , to zasługa Pani Patrycji Kalus, która zadbała o wszystkie konkurencje , czuwała nad całością konkursu. Szacowne jury nie mogło się nadziwić , jak sprawie i szybko przedszkolacy radzili sobie z kolejnymi zadaniami, jury nie miało też kłopotu z wyłonieniem zwycięzców . Wszyscy z jednakową ilością koziołkowych punktów zajęli zasłużenie I miejsce. Uczestnikom konkursu, opiekunom wręczono nagrody i dyplomy.

Nawet sam Koziołek zawitał na chwilkę do konkursowiczów- odśpiewano Jubilatowi „Sto lat”, był tort , czapeczki urodzinowe , conffetti i mnóstwo radości ze spotkania z Koziołkiem.

Dziękuję wszystkim za udział w naszej przedszkolnej przygodzie, Panie Ewie za wspólne ze mną sędziowanie, moim koleżankom z przedszkoli , które przywędrowały do nas wspólnie z przedszkolakami , dziękuję Pani Patrycji – za pracę nad konkursem i wspaniałemu Koziołkowi.

Sabina Libera