Drodzy Rodzice

Za nami pierwsze półrocze w przedszkolu, teraz skupiamy się na nowym- drugim półroczu, w którym Pani Dyrektor z całym gronem pedagogicznym przedszkola oraz Rada rodziców planuje wiele atrakcji dla naszych przedszkolaków ☺️
Przed nami święta wielkanocne ( planujemy upominki świąteczne dla naszych dzieci i kiermasz świąteczny szczegóływkrótce prześlemy) oprócz tego :
?Kolejne warsztaty filmowe,
? teatrzyki,
? wycieczki,
? festyn majowy,
?konkursy dla dzieci , ?sesje zdjęciowe.
Mamy nadzieję, że obecna sytuacja pandemii i ogólna sytuacja na świecie pozwoli mimo wszystko zrealizować nam nasze plany .
Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy dotychczas wsparli radę rodziców. Dzięki Waszym wpłatom, wpływom z kiermaszów czerwcowego i wrześniowego oraz wsparciu sponsorów udało się zakupić
?️monitor multimedialny dla kolejnej grupy,
?️roboty które pomagają dzieciom wszystkich grup w nauce kodowania, ?️zostały dofinansowane nagrody na konkursy w przedszkolu,
?️upominki mikołajkowe,
?️zakup pomocy naukowych ,
?️ zakup nowych zabawek, mebli oraz dywanów ,
?️dofinansowane wyjazdy na warsztaty filmowe ,
?️teatrzyki dla dzieci.
Jak widzicie w naszym przedszkolu wiele się dzieje i każdy kto wpłaca składkę na Radę Rodziców ma realny wkład w rozwój naszego przedszkola i naszych dzieci.
Poczynione inwestycje będą również procentować w kolejnych latach.
KAŻDE dziecko z naszego przedszkola korzysta z wpłat gdyż środki z Rady rodziców wspierają wiele obszarów funkcjonowania NASZEGO przedszkola.
Dlatego moi drodzy rodzice bardzo ważne są dla nas te wpłaty i tym bardziej za nie dziękujemy ?❤
Tym rodzicom i opiekunom , którzy nie zdążyli jeszcze wpłacić albo komu umknęło chcieli byśmy się przypomnieć☺️ i prosić o wsparcie abyśmy mogli zrealizować wszystkie nasze plany, a sporo tego dla naszych dzieci przygotowano ☺️, poza tym pamiętajcie że każde dziecko z osobna korzysta z tych środków.
Chcemy żeby nasze dzieci w przedszkolu nie tylko uczyły się i spędzały czas, ale żeby dobrze się bawiły i poszerzały swoje horyzonty i rozwijały swoje kompetencje.
Jednym z pomysłów jest stworzenie dla naszych dzieci pracowni LEGO, gdzie będą mogły nie tylko ciekawie spędzić czas i bawić się ale przede wszystkim rozwijać.
Z tą myślą chcemy zorganizować z Paniami i dziećmi kiermasz świąteczny ( szczegółowe informacje już wkrótce) oraz festyn. Cały dochód zostanie przekazany na stworzenie pracowni dla dzieci ?
Jeśli ktoś z Was drodzy rodzice chciałby wesprzeć ten projekt dodatkowo może wpłacić środki na konto Rady Rodziców w tytule wpisać Pracownia LEGO wszystkie te wpłaty będą przeznaczone na realizację tego projektu.
Koszt stworzenia takiej pracowni to ok 20 tysięcy złotych, jak więc sami widzicie to nie małe pieniądze więc zaczynamy zbiórkę od zaraz aby jak najszybciej zrealizować ten pomysł.
Przypominam nr konta Rady rodziców naszego przedszkola
29 8475 0006 3001 0013 9276 0001
Dziękujemy Nauczyciele i Rada Rodziców.