Przedszkole nr 17 w Raciborzu

Za nami cudowne dni z babcią i dziadkiem

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…”

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Bystrzaki, Tropiciele, Odkrywcy i Marzyciele w dniach 10, 11, 12 i 13 lutego 2020r zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty- Z pociągiem do P-17

Serdecznie zapraszamy przyszłych Przedszkolaków z Rodzicami na Dzień Otwarty do Przedszkola nr 17 w Raciborzu pod hasłem „Pociąg do…  Przedszkola nr 17’’5.03.2020r. w godz. 15.10-16.30

  • W programie:
  •  Dla dzieci-gry i  zabawy na terenie przedszkola, zabawy integracyjne,słodki poczęstunek,zwiedzanie przedszkola
  •  Dla rodziców-zapoznanie z zasadami rekrutacji,przedstawienie oferty edukacyjnej oraz bazy przedszkola,spotkanie z nauczycielami ,rozmowy indywidualne.
  • GORĄCO ZAPRASZAMY !!!


Walentynki -14.02.20

WALENTYNKI 2020 W PRZEDSZKOLU

"Mamy dzisiaj Walentynki ,święto chłopca i dziewczynki."Zapraszamy dzieci w dniu 14 lutego 2020 do udziału w różnych zabawach związanych z walentynkami. 14 lutego – to nie tylko Dzień Zakochanych , dla Nas to Dzień Życzliwości i Przyjaźni. Czynna będzie Walentynowa poczta w tym dniu, czerwone przebrania mile widziane.

Jill i Joy- magia przyjaźni

Jill i Joy- nasze drugie spotkanie z przesympatycznymi dziewczynkami w ramach wyjazdów do kina w RCK "Strzecha" w Raciborzu. W dniu dzisiejszym tj.11.02.20 odbyliśmy spotkanie filmowe  z Panem Andrzejem na temat wartości przyjaźni . A potem była już tylko projekcja filmu pt"Jill i Joy",  to film o przyjaźni i magii, którą znaleźć można w codziennym życiu. Adaptacja książki Marjatty Kurenniemi to historia dwóch dziewczynek, które spędzają razem wakacje.

Czytaj więcej...