Przedszkole nr 17 w Raciborzu

Zakończenie Roku Szkolnego

Foto 1 - Zaproszenie na Zakończenie Roku - 10-06-2016 (96012)

Kochane Dzieci!

Szybko minął nam ten trochę inny przedszkolny rok… Zaczyna się najpiękniejsza pora  – wakacje… To czas letnich kąpieli, słońca, długich spacerów i ciekawych przygód. Życzymy Wam, by  wakacje były bezpieczne, pełne wrażeń, nowych kolegów, miejsc i zabaw. A gdy już odpoczniecie – wracajcie do Nas roześmiane i opalone. Będziemy na Was czekać…

Drodzy Rodzice, Bliscy!

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony rok ,za całoroczną współpracę, dziękujemy za pomoc Radzie Rodziców P-17 i życzymy, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na ulubioną aktywność, na realizowanie marzeń. Niech wakacje będą dla Was bezpieczne i niech Wam sprawią wielką frajdę!

Wspaniałych wakacji

Naszym wspaniałym przedszkolakom Bystrzakom - absolwentom życzymy udanych wakacji i sukcesów w szkole oraz dziękujemy za lata przeżyte razem z Nami w naszym przedszkolu.  

Rodzicom bardzo dziękujemy za serdeczność , współpracę ,za wspieranie Nas w czasie trwania zdalnej edukacji. Bardzo wielu powodów do dumy i wspaniałych sukcesów edukacyjnych życzymy waszych „Skarbom” w edukacji szkolnej. Wszystkiego dobrego .!!

Bezpieczne zasady na wakacje

BEZPIECZNE WAKACJE |

Oto najważniejsze zasady, którymi powinniśmy się kierować, aby bezpiecznie spędzić wakacje:

  1. Zawsze informuj rodziców, gdzie i z kim przebywasz. Przekaż im także, o której godzinie zamierzasz wrócić.
  2. Noś ze sobą numer telefonu do rodziców.
  3. Pamiętaj o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię – przechodź na pasach dla pieszych i na zielonym świetle.
  4. Do zabawy wybieraj zawsze miejsca oddalone od jezdni.
  5. Zawsze zapinaj pasy w samochodzie.

Czytaj więcej...

WAKACJE- dyżur 2020

Dyżur wakacyjny - Przedszkole Nr 3 w Chojnicach

Zgodnie z zarządzeniem nr 737/2020 Prezydenta Miasta Racibórz z dnia 17.06.2020 roku w sprawie ustalenia w 2020 roku przerwy w funkcjonowaniu przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Racibórz, pragniemy poinformować, iż nasze przedszkole będzie czynne w sierpniu.ZARZĄDZENIE nr 737/2020 – pdf

Prosimy o wypełnienie deklaracji oraz oświadczeń, przez rodziców którzy zadeklarowali już pobyt dziecka w przedszkolu podczas dyżuru wakacyjnego, oraz dostarczenie ich do przedszkola lub wysłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24.06.2020 roku.

Pliki do pobrania-Deklaracja  Oświadczenie

Czytaj więcej...

Pożegnania nadszedł czas

Publiczne Przedszkole nr 7 w Nowej Soli z Oddziałami ...

Zapraszamy naszych absolwentów z grupy Bystrzaków w dniu 26.06.2020 do odbioru pamiątkowych dyplomów . Czekamy na Was !!