Przedszkole nr 17 w Raciborzu

Razem damy radę

Kontakt do Pań z grupy - jesteśmy dla Państwa w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości:
Pani Sabina Libera- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pani Patrycja Afa- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drodzy Rodzice, jeśli chcielibyście podzielić się z nami zdjęciami dzieci, w trakcie wykonywania proponowanych przez nas ćwiczeń lub innych domowych aktywności, podczas których miło spędzacie czas, prosimy o przesyłanie ich na nasze adresy. W tym nadzwyczajnym czasie, dzieci mają prawo za sobą tęsknić (my tęsknimy!), dlatego niech te zdjęcia będą dla nich możliwością, aby podejrzeć co słychać u kolegi lub koleżanki i w ten sposób ze sobą "pobyć".

Czytaj więcej...

Cudowny świat matematyki

Podobny obraz

Na stronie eduzabawy  znajdą nasze przedszkolaki gotowe do druku karty pracy https://eduzabawy.com/karty_pracy/ podzielone tematycznie oraz generatory kart pracy do edycji takich jak nauka pisania, pisanie po śladzie, nauka zegara, grafy matematyczne i wiele innych https://eduzabawy.com/generatory/.  Mamy nadzieje, że w ten oto sposób przybliżymy ciekawy świat matematyki i nie tylko . Zapraszamy do zabawy.

Planszówki- dobra sprawa

Podobny obraz

Najbliższe dni z pewnością nie będą należały do najłatwiejszych. Myślę jednak, że nawet w obliczu zagrożenia trzeba szukać pozytywów. W końcu mamy czas dla naszej rodziny. Kwarantanna z planszówkami to moja propozycja nie tylko na nudę, ale również na zintegrowanie się i poprawienie relacji z najbliższymi. Dzisiaj proponujemy dwie z Nich- bo miesiąc marzec to przecież miesiąc matematyki i gier.

Czytaj więcej...